American Camp


Detaily události

  • Datum:
  • Kategorie:

zábavná výuka v přírodě
Pro všechny mladé nadšence anglického jazyka lpořádáme letos letní jazykový tábor „American Camp„. Tábor se koná v termínu neděle 30.6.2019 až čtvrtek 4.7.2019 v krásném rekreačním středisku Monte Lope v Bílých Karpatech. Tábor je určen pro všechny mladé nadšence anglického jazyka ve věku od 3 do 13 let.

V ceně je plná penze s pitným režimem po ceelý den, ubytování v chatkách na postelích, pedagogický a zdravotní dozor, odborní lektoři AJ, odměny, ceny a další materiály pro děti. Tábor bude probíhat pod vedením rodilé mluvčí z USA a dalších odborných lektorů AJ pouze v angličtině. Děti si tak tento jazyk osvojí přirozeně a nenásilnou formou. Tábor je zaměřen tematickými činnostmi na objevování různých států USA.

Středisko je vybaveno lesním parkem, hřištěm a bazénem, takže si užijeme i spoustu zábavy.
Přihlášku ke stažení najdete zde.

Rodičové nebo zákonní zástupci, stáhněte si, vytiskněte, řádně vyplňte a hlavně při nástupu na tábor nezapomeňte odevzdat prohlášení rodičů a lékařské osvědčení.

 

Přihlášky je potřeba odevzdat a celou částku uzavřít nejpozději do 30. 5. 2019

(Platbu můžete rozdělit do dvou plateb, kdy záloha minimálně 2 500,-Kč musí být uhrazena do 30.3.2019)

 

Protože počet míst je omezen, neváhejte a doručte vyplněnou přihlášku co nejdříve. Platbu můžete provést v hotovosti, nebo bankovním převodem (pak je potřeba zadat tzv. Variabilní Symbol – VS : 2005).

prožijte i vy nezapomenutelné zážitky

Na společné zážitky se těší pořadatelé z DDM