MURSKÁ STEZKA na kolech


Detaily události

  • Datum:
  • Kategorie:

pohodová putovní cyklistika

Na termín 29.7.2019 až 3.8.2019 jsme připravili tradiční cyklistický zájezd plný pohody, romantiky i dobrodružství. Tentokrát jsme jako cíl zvolili zdolat Murskou stezku, které spojuje tři státy: Rakousko – Slovinsko – Chorvatsko.

Takže i letos dostojíme svojí tradici. A to, že za týden, na kolech, projedeme tři země.

Jako vždy budeme kempovat. Ubytovaní budeme v krásných kempech podél řeky Mur. I letos budeme nocovat ve vlastních stanech, ve vlastních spacácích a na vlastních karimatkách. Jedeme na lehko, to znamení, že na kolech nic těžkého nevezeme (vše nám opět poveze doprovodný minibus). Celý týden se tedy budeme příjemně kempovat, vařit si kafe na ohni, koupat se v řece, prohlížet si centra starých měst a vychutnávat si krásnou přírodu.

Na kolech projedeme St.Michael – Murau – Leoben – Graz (Rakousko) – Graz – Gornja Radgona (Slovinsko), abychom na závěr výpravy dorazili do Chorvatska do městečka Mursko Središče.

Další informace najdete zde (podrobné informace obdržíte u pana Ježka na DDM).

CO a JAK nabalit najdete zde.

Protože počet míst je omezen velikostí mikrobusu, neváhejte a doručte vyplněnou přihlášku i s platbou co nejdříve. I tentokráte totiž platí: „kdo zaváhá, nejede“ :o)

Platbu můžete provést v hotovosti, nebo bankovním převodem podle podmínek na přihlášce co nejdříve, nejpozději však do konce května. Přihlášku stačí odeslat elektronicky (bez podpisu).

Připojte se k nám a prožijte nezapomenutelné zážitky :o)

 

již obsazeno
 

Na společné zážitky se těší pořadatelé z DDM