TRIGLAVSKÝ národní park


Detaily události

  • Datum:
  • Kategorie:

pohodová turistika ve Slovinsku

V termínu 29.6.2019 až 6.7.2019 jsme připravili tradiční turistický zájezd plný pohody, zážitků i dobrodružství. Tentokrát jsme jako základnu zvolili městečko Sredna Vas v Bohinju, které se nachází přímo pod nejvyšší horou Slovinska-Triglav. Letos tedy opět navštívíme Julské Alpy s jejich nádhernými hřebeny, soutěskami, řekami, jezery i vodopády.

Podrobnější informace najdete zde. Další upřesňující informace a program zájezdu najdete zde. Pro ještě podrobnější informace si můžete přijít k nám na DDM v Hluku.

Ubytování je zajištěno v penzionu. Každý pokoj má vlastní sociálky. Je ale potřeba počítat s tím že budeme spát ve 4 lůžkových pokojích. V ceně je nejenom doprava a ubytování, ale i polopenze, takže ani hlady trpět nebudeme.

Drobné rady jak se nabalit a co nezapomenout doma najdete zde.

Přihlášku ke stažení najdete zde.

 

Protože tentokrát pojedeme přeci jen kousek dál, budeme mít noční přejezd. SRAZ účastníků je ve 22:00 před DDM v Hluku, kde bude přistaven autobus.

Protože počet míst je omezen velikostí autobusu a kapacitou penzionu, neváhejte a doručte vyplněnou přihlášku i platbu co nejdříve. Opět totiž platí: „kdo zaváhá, nejede“ :o)

 

Platbu můžete provést v hotovosti, nebo bankovním převodem podle podmínek na přihlášce.

Přihlášku doručte a celou úhradu proveďte nejpozději do konce dubna.

Přihlášku stačí odeslat elektronicky (bez podpisu).

 

Připojte se k nám a prožijte nezapomenutelné zážitky.

Na společné zážitky se těší pořadatelé z DDM