Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádky

07.09.2021

První zářijovou neděli jsme konečně mohli uspořádat tradiční putování Z pohádky do pohádky. S programem nám pomáhala spousta dobrovolníků a nadšenců z hluckých organizací a spolků, a tak na děti čekalo hned deset pohádkových stanovišť. Děti se seznámily s postavičkami starých klasických pohádek, ale také novějších příběhů, nechyběli tak například Broučci a čas si na nás dokonce udělal i samotný Harry Potter. Každý účastník si vyzkoušel plnit úkoly zadané pohádkovými bytostmi a po zásluze byl také odměněn. Zapojit se přišli i ti nejmenší z nás a bylo vidět, že je pohádkový svět nadchl. Na konci trasy na všechny čekala diskotéka, skákací hrad a párek v rohlíku.
Pohádkové odpoledne navštívilo nečekané množství malých návštěvníků i se svými rodiči. Počasí nám přálo, sluníčko hřálo a celá akce se povedla.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám pomáhali a podíleli se na hladkém průběhu celého odpoledne. Jmenovitě to jsou: KNIHOVNA HLUK, RYBÁŘI HLUK (Mátl a Kolísek), SKAUTI HLUK, LOUTKOVÉ DIVADLO EMIL, HLUCKÉ MAŽORETKY, DIVADELNÍ SPOLEK BUMBÁC, MATEŘSKÁ ŠKOLA HLUK, HASIČI HLUK, RODIČOVSKÉ SDRUŽENÍ PŘI ZŠ, MĚSTO HLUK (včetně paní Kvasničkové a Rybnikářové).
Poděkování patří také panu Liboru Mahdalovi a firmě KMS za darování párků pro děti.

Fotografie k akci naleznete zde:
Dům dětí a mládeže Hluk, příspěvková organizace | Fotogalerie | Z pohádky do pohádky (ddmhluk.cz)


 

Zpět