SOUTĚŽ HLUK - informace pro vedoucí

Dům dětí a mládeže Hluk ve spolupráci s městem Hluk

MÍSTO KONÁNÍ:
zázemí pro soubory a pódiové formace: Sportovní hala Hluk
(Boršická 1313, Hluk 687 25)
pochodové defilé: parkoviště u koupaliště Hluk
(Družstevní II 267, Hluk 687 25)

PROGRAM:

7:00                  otevření sportovní haly (Prosíme o dodržení času příjezdu.)
7:30-8:00         registrace: platba stravy
                        + vydávání vstupů pro vedoucí (sportovní hala)
9:00                  přijetí vedoucích a kapitánek, losování pořadí (sál DDM Hluk)
9:45                  řazení do průvodu (u MŠ – stejná ulice jako bude PD)
10:00                průvod všech skupin ke koupališti
10:15                zahájení soutěže (na parkovišti u koupaliště)

10:30-10:45     POCHODOVÉ DEFILÉ - Děti mladší
10:50-11:15     POCHODOVÉ DEFILÉ - Děti starší
11:25-11:40     POCHODOVÉ DEFILÉ - Junior
11:45-11:50     POCHODOVÉ DEFILÉ - Senior

11:00-13:00     obědy (v jídelně základní školy)
12:00-14:00     řízené prostorové zkoušky
                         (sportovní hala - dodržujte harmonogram)

14:00-14:15     PÓDIOVÉ FORMACE – Minimažoretky
14:20-14:35     PÓDIOVÉ FORMACE – Děti mladší
14:40-15:05     PÓDIOVÉ FORMACE – Děti starší
15:10-15:25     PÓDIOVÉ FORMACE – Junior
15:30-15:35     PÓDIOVÉ FORMACE – Senior
15:35-15:45     pauza
15:45-16:00     MINIFORMACE – Minimažoretky
16:00-16:15     MINIFORMACE – Děti mladší
16:20-16:40     MINIFORMACE – Děti starší
16:45-17:05     MINIFORMACE – Junior
17:10-17:20     MINIFORMACE – Senior

17:20-17:40     doprovodný program
17:45-18:45     vyhlášení soutěže

Program je pouze orientační a přesný harmonogram bude upraven podle počtu přihlášených souborů.
Seznam přihlášených souborů bude na webu SMTČR (webové stránky SMTČR) zveřejněn nejpozději 2 týdny před zahájením samotné soutěže.

VSTUPNÉ:
  • děti do 5 let (včetně)  ZDARMA
  • mládež do 15 let (včetně) 60,- Kč
  • starší 15 let 110,- Kč
  • 1 vedoucí (pro celý klub) s registrací v SMTČR = ZDARMA
  • ostatní trenéři s registrací v SMTČR = zlevněný vstup 60,- Kč
Vedoucí a trenéři se u ranní registrace prokážou členskou kartičkou a na základě toho jim bude udělen 1 vstup zdarma a ostatní s výše uvedenou slevou. Pokud nejsou vedoucí/trenéři řádně zaregistrovaní v SMTČR, tak platí plné vstupné dle výše uvedeného ceníku.

VSTUP PRO VEŘEJNOST:
Z boční strany sportovní haly (jiný než pro soutěžící a vedoucí), boční vchod do haly bude otevřen od 11:30 hodin.  Přes vchod pro soutěžící a vedoucí mohou rodiče projít pouze ráno/dopoledne během příprav, později zde bude pověřená osoba pro kontrolu, aby tímto vchodem chodili pouze soutěžící a vedoucí. Děkujeme, za dodržování těchto předem stanovených podmínek.

STRAVA:
Výdej obědů proběhne od 11 do 13 hodin v jídelně Základní školy Hluk na adrese: nám. Komenského 950, Hluk 687 25 - boční vchod od kostela.
Garantujeme výdej obědů objednaných v návratce, která bude odeslána do 23. 4. 2023. Pozdější objednávky jídla nemůžeme zaručit.
Obědy v jídelně nabízíme soutěžícím, vedoucím, ale i rodičům. Prosíme o postupné odchody na obědy, aby nevznikaly zbytečné prostoje s výdejem jídla.
Veškeré jiné možnosti stravování pro vaše fanoušky najdete v informacích na webu DDM.

BUFET NA SPORTOVNÍ HALE
Bufet bude přímo v hlavním sále sportovní haly. K dispozici budou nápoje, káva a k občerstvení brambůrky, nějaké sladkosti, domácí cukroví, zákusky z místní cukrárny a párek v rohlíku.
Bufet bude otevřen ráno od 7:00 do 9:30 a následně od 11:30 do vyhlášení.
Platba bude možná pouze v hotovosti.

MOŽNOSTI STRAVOVÁNÍ V NAŠEM MĚSTĚ:

-restaurace přímo na sportovní hale
V restauraci se pravidelně vaří jen přes týden, ale předpokládáme, že v den akce budou vařit také. (Tuto informaci budeme aktualizovat po ověření.)
-Pizzerie a bowling Hluk (pěšky od haly cca 5 minut) - JÍDELNÍ LÍSTEK
-zahrádka na tenisových kurtech
Jedná se o letní provoz, takže nemáme k dispozici stálou nabídku, ale máme potvrzeno, že budou vařit. Zahrádka na tenisových kurtech se nachází přímo vedle koupaliště, kde bude probíhat soutěž v pochodovém defilé.
-rychlé občerstvení "Kebab house"
Toto rychlé občerstvení se nachází na stejné ulici jako je sportovní hala. (Otevírací doba 10:00-00:00)

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ V NAŠEM MĚSTĚ:
-přímo na sportovní hale ODKAZ NA UBYTOVÁNÍ
(Možnost zajistit si i snídani, potřebné kontakty i ceník ubytování naleznete na přiloženém webu.)
v penzionu Pizzerie Hluk ODKAZ NA UBYTOVÁNÍ
Případné ubytování si každý vedoucí zajišťuje sám.

MAPY pro lepší orientaci:

ORIENTAČNÍ MAPA (důležitá místa)
MAPA PŘÍJEZDOVÁ
MAPA PRO PARKOVÁNÍ (auta, autobus)
MAPA PRO PARKOVÁNÍ (auta, krajní možnost parkování)

Technické