On-Line přihlášky – přihlašování účastníků

KLIENTSKÝ  ÚČET
návod k používání KLIENTSKÉHO CENTRA

přihlašování do kroužků na rok 2020-2021 bude od 1.8.2020 možné jen tzv. on-line – přes počítač


Informační systém Domeček je koncipován tak, aby byl co nejotevřenějším řešením, které umožňuje pokrýt, pokud možno, co nejvíce současných potřeb. Mezi ně určitě patří jednoduchá možnost přihlašování a registrování účastníků do kroužků či akcí prostřednictvím webových stránek.

Klientské centrum Domečku vám toto velmi elegantně umožňuje. Můžete tak své stávající účastníky, ale i nové zájemce jednoduše a z domova (či odkudkoli jinde) přihlásit na kterýkoli kroužek nebo akci. Klientské centrum umožňuje komukoli registrovat se jako účastník a prostřednictvím své registrace se rovnou přihlásit na vybraný kroužek nebo akci.

Rodič tak může rovnou vidět údaje o všech svých dětech, které jsou v DDM registrovány a mít přehled o jejich přihláškách, stavu plateb apod. Také může rovnou upravovat např. kontakty, změnit adresu bydliště apod. Vše se rovnou promítne v databázi účastníků a celý proces správy matriky je tak mnohem jednodušší.

Klientská aplikace Domečku umožňuje i dodatečně registrovaným uživatelům přiřazovat další účastníky. Registrovaný uživatel (rodič) může přidávat ke svému účtu např. nově narozené dítě, které již je ve věku, že ho někam chce přihlásit.

 

Pro koho je klientské centrum určeno
– pro rodiče
– pro účastníky našich akcí, kroužků a táborů

 

Co lze v klientském centru vykonávat
– přihlašovat sebe na akce
– přihlašovat své děti na kroužky, akce a tábory
– zadávat nové členy do databáze
– měnit údaje u stávajících členů
– kontrolovat zpracování přihlášek (jejich momentální stav)

 

Jak se přihlásit do kroužku, na tábor či akci DDM Hluk pomocí elektronického (on-line) formuláře?

Přihlašování přes elektronický formulář je podobné, jako nákup v běžném internetovém obchodě. Ovládání aplikace pro přihlašování je velice jednoduché a intuitivní. S největší pravděpodobností žádný návod potřebovat nebudete. Pokud si ale nebudete vědět rady, v dokumentu Klientské Centrum – návod. najdete podrobný návod. Pokud si nebudete vědět rady nebo si netroufnete sami, obraťte se na pracovníky DDM.

 

Jak vyplnit první on-line přihlášku
• zaregistrujete se do Klientského centra
• vyberete si kroužek, na který chcete přihlásit sebe či své dítě
• vyplňte přihlašovací formulář účastníka (jméno, příjmení, datum narození…)

 

Jak se přihlásit do Klientského centra

Kliknutím na odkaz elektronická přihláška nebo na tlačítko se dostanete na přihlašovací stránku Klientského Centra. Bude zpřístupněno od 1.8.2020.