Léto 2021 na DDM

Léto 2021 na DDM

Léto 2021 na DDM

20.08.2021

Dům dětí a mládeže se mohl o letních prázdninách konečně otevřít dětem bez větších opatření, a tak jsme tuto skutečnost plně využili. Připravili jsme a zorganizovali dva pobytové a tři příměstské tábory. Témata byla pestrá a program opravdu bohatý. V první polovině července se konal „Easy English“ tábor. Jak už název napovídá, v tomto týdnu jsme přivítali děti, které rády mluví anglicky. Dalším v řadě byl pobytový tábor „Hledání ztraceného času“. Prostřednictvím her a různých aktivit jsme si vyzkoušeli, jaké to bylo například v pravěku, ve starověkém Řecku, nebo jak žily naše babičky a prababičky. Stroj času nás zkrátka přenesl do nejrůznějších historických období a o zábavu bylo postaráno.

Již pátý ročník mažoretkového tábora odstartoval na konci července. Letošní ročník se nesl v duchu pirátů. Dívky denně pilně trénovaly, plnily pirátské úkoly a také je navštívila profesionální twirlerka, která jim ukázala nové triky s hůlkou. A že to byl jubilejní 5. ročník, neobešel se pobyt bez náležité oslavy.

Letošní novinkou byl minitábor „Z pohádky do pohádky“. Přivítali jsme mezi sebou ty nejmenší z nás - děti předškolního věku. Nechyběly pohádky, hry ani tvoření. Díky zážitkovému výukovému stanu jsme nahlédli do vesmíru a dozvěděli jsme se spoustu nových informací o Sluneční soustavě, vesmíru a kosmonautice. Podle rozzářených dětských očí můžeme potvrdit, že tento program se povedl!

Posledním v řadě byl příměstský tábor „Kdo si hraje, nezlobí“. V průběhu týdne se z dětí stali herní experti, kteří si vyzkoušeli, jak si hrají děti v cizích zemích a jaké jsou oblíbené hry po celém světě.

Prázdninový dům dětí zkrátka voněl létem, byl plný smíchu, zábavy, spokojených dětí i vedoucích. A tak to máme nejradši! Tímto bychom chtěli poděkovat všem vedoucím a lektorům, kteří se podíleli na přípravě, organizaci a realizaci táborů.


Na fotografie ze všech táborů se můžete podívat, zde:

Easy English -  https://www.ddmhluk.cz/fotogalerie/21-easy-english-primestsky-tabor


Hledáni ztraceného času -  https://www.ddmhluk.cz/fotogalerie/22-hledani-ztraceneho-casu-pobytovy-tabor


Mažoretkový tábor - https://www.ddmhluk.cz/fotogalerie/23-mazoretkovy-tabor-pobytovy-tabor


Minitábor Z pohádky do pohádky - https://www.ddmhluk.cz/fotogalerie/24-z-pohadky-do-pohadky-minitabor-primestsky-tabor


Kdo si hraje, nezlobí! -  https://www.ddmhluk.cz/fotogalerie/25-kdo-si-hraje-nezlobi-primestsky-tabor

Zpět