Kroužky ve školním roce 2019-2020

Dům dětí a mládeže v Hluku nabízí širokou škálu kroužků
zájmových aktivit a činností po celý rok
(nejen) pro děti a mládež.


 

PŘEHLED kroužků pro tento školní rok

přihlášku do kroužku pro dítě najdete zde

 

Dobrodružné a Technické
Filmový klub  Každý sudý pátek od 15:00 k malé klubovně DDM Ježek Vlastimil
Geocaching  Každé sudé úterý od 15:00 v bunkru DDM Ježek Vlastimil
Hlucký Bil-Gates Každá středa od 16:00 v bunkru DDM Ježek Vlastimil
Merkur Každé úterý od 14:00 v klubovně DDM Ježek Vlastimil
Laser Gun Každý čtvrtek od 15:00 v sále DDM Ježek Vlastimil
Rybáři Každý lichý pátek od 16:00 v klubovně DDM Prachař Milan
Tvořivé a naučné
Babyclub Každý pátek od 9:00 v sále DDM Šáchová Jana
Když Alenka stůně ve výuce dle rozvrhu, ve škole Štěpánová Jitka
Keramika ml. Každá středa od 14:00 v klubovně keramiky Dohnalová Kateřina
Keramika st. Každé pondělí od 15:00 v klubovně keramiky Sobková Marie
Let’s speak
Každé úterý od 16:00 v klubovně DDM Prajzová Petra
Mlsná vařečka Každé úterý od 15:00 v kuchyňce Kotačková Kateřina
Předělej si sám Každý čtvrtek od 14:30 v klubovně keramiky Dohnalová Kateřina
Pohybově hudební
Basket přípravka ml. Každé pondělí od 15:00-16:30 v tělocvičně ZŠ Dobeš Dušan
Basket přípravka st. Každý čtvrtek od 15:30-16:30 v tělocvičně ZŠ Dobeš Dušan
Dramaťáček Každá středa od 13:00 v učebně ZŠ Jackivová Hana
Gymnastika Každé pondělí od Pavlicová Štěpánka
Hluboček Každé pondělí od 17:00 na Tvrzi Hrdinová Michaela
Jóga pro předškoláky Zahajuje v lednu 2020 Kotačková Kateřina
Mažoretky Kočičky
Každé úterý od 13:00 ve sportovní hale Prajzová Petra
Mažoretky Minivčeličky klasik Každý pátek od 16:30 v tělocvičně ZŠ Marková Vendula
Mažoretky Minivčeličky traditional Každé úterý od 15:30 přednáškový sál sportovní haly Jančová Michaela
Mažoretky přípravka Každé úterý od 15:00 v sále DDM Prajzová Petra
Mažoretky Růžičky Každé pondělí od 16:30 v tělocvičně ZŠ Prajzová Petra
Mažoretky Smajlinky  Každý čtvrtek od 17:00 v tělocvičně ZŠ Dufková Kateřina
Mažoretky Včeličky Každá středa od 18:00 v tělocvičně ZŠ Prajzová Petra
Parkour Každé úterý od 17:00 v tělocvičně ZŠ Prajzová Petra
Pop-Dance mini Každý čtvrtek od 16:00 v sále DDM Ševčíková Aneta
Pop-Dance Každá středa od 16:00 v sále DDM Dohnalová Kateřina
Pop-Dance maxi Každé pondělí od 16:00 v sále DDM Dohnalová Kateřina
Zumba pro děti Každé úterý od 17:00 v sále DDM Dohnalová Kateřina
Ostatní aktivity
Angličtina pro dospělé – z Každé úterý od 17:00 v klubovně DDM Bacter Loredana
Angličtina pro dospělé – p Každý čtvrtek od 17:00 v klubovně DDM Bacter Loredana
EMIL – loutkařský klub pondělí od 19:00
Okluky Každý pátek v 18:30 v sále DDM Možnár Martin
Patchwork pro dospělé Štipčáková Anna
Zdravotní cvičení Každý čtvrtek od 17:30 v sále DDM Hrubá Josefa
Zumba Každý čtvrtek od 19:00 v sále DDM Zalubilová Jana

tisk seznamu kroužků

přihlášky jsou k vyzvednutí na DDM nebo i ke stažení z tohoto webu

přihlášku do kroužku pro svoje dítě najdete zde

přihlášku do angličtiny si stáhnete zde